Pozvánka na výstavu

Milí priatelia a priaznivci výtvarného umenia,

srdečne vás pozývame na výstavu Miroslava Sandanusa, absolventa Súkromnej školy umeleckého priemyslu v Žiline, ktorý tento akademický rok končí štúdium maľby na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Miroslav patrí k výrazným mladým talentom a za svoje úspechy získal o. i. ocenenie rektora vysokej školy za bakalársku prácu, ocenenie od Nadácie VÚB a ďalšie. Posledný výrazný úspech zaznamenal na dražbe súčasného výtvarného umenia, kde sa mu podarilo vydražiť svoj obraz, čo potvrdzuje záujem verejnosti o jeho výtvarnú tvorbu. Teší nás, že medzi novú generáciu mladých umelcov sa postupne zaraďujú aj naši absolventi.

Online vernisáž výstavy „e-Konverzie“ sa uskutoční dňa 23. 11. 2020 (pondelok) o 18:00 hod. v priamom prenose na FB stránke SOHO1 mini Gallery, Žilina.

Mgr. Darina Arce